P.P.H.U.INDECCO
ul. Dworska 2/3C, 45-752 Opole
woj. opolskie
tel./fax (077) 453 84 39
email: indecco@indecco.pl
www.indecco.pl

Bramy garażowe

Strona główna › Bramy garażowe

Bramy garażowe to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie gwarantujące wieloletni komfort oraz bezpieczeństwo eksploatacji. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie bramy zarówno do wyglądu elewacji a także koloru okien i drzwi. Najwyższa jakość produktów i estetyka pozwoli zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Bramy segmentowe

Segmenty bram wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i pokryte lakierem poliestrowym. Wypełnienie paneli stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa, która zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Kolorystyka i rodzaje paneli:

Kolorystyka standardowa paneli do bram garażowych segmentowych (od zewnątrz):

  1. złoty dąb
  2. orzech
  3. brązowy (RAL 8014)
  4. biały (RAL 9016)
  5. mahoń (w przetłoczeniu kasetonowym)

Panele od wewnątrz są w kolorze białym (RAL 9002).

Panele z przetłoczeniem poziomym, kasetonowym oraz bez przetłoczenia możemy wykonać jednostronnie lub dwustronnie w dowolnym kolorze z palety RAL.

Bramy segmentowe możemy wyposażyć w przeszklenia stanowiące dodatkowe doświetlenie pomieszczenia garażu. Ilość przeszkleń zależy od szerokości bramy garażowej.

Sterowanie:

Bramy otwierane ręcznie (napęd sprężynowy)

Bramy otwierane automatycznie - napęd bramy segmentowej jest nowoczesnym i komfortowym rozwiązaniem ułatwiającym sterowanie bramą za pomocą pilota (bez wychodzenia z samochodu). Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania czujnika podczerwieni. Urządzenie to podłączone do siłownika, montowane po obu stronach bramy zapobiega jej zamknięciu w momencie kiedy osoba lub przedmiot znajdzie się w jej świetle. Brama zatrzyma się po przerywaniu wiązki podczerwieni.

Zalety:

Dobra izolacja termiczna - zastosowanie paneli wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemu uszczelek pozwala to na znaczną oszczędność energii. Przenikalność cieplna paneli grubości 40mm kształtuje się na poziomie U = 1W/(m2K).

Funkcjonalność - w bramach segmentowych światło wjazdu jest szersze nawet o kilkanaście centymetrów niż w starego typu bramach uchylnych. Maksymalne wykorzystanie miejsca na podjeździe jest możliwe dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy. Jest to duże udogodnienie, zwłaszcza w przypadku małych przestrzeni przed garażem.

Komfort - wyposażenie bramy w automatykę, stanowi ogromne ułatwienie i podwyższenie komfortu użytkowania bramy w każdych warunkach atmosferycznych.

BEZPIECZEŃSTWO:

Ergonomiczny kształt krawędzi paneli - zapobiega przytrzaśnięciu palców W miejscu ich łączenia oraz w montażu zawiasów

Czujnik podczerwieni - nie dopuszcza do zamknięcia bramy, kiedy osoba lub przedmiot znajdą się na torze prowadzenia skrzydła bramy

Zabezpieczenie - mechanizm chroniący przed opadnięciem płaszcza bramy w przypadku pęknięcia linek

Zabezpieczenie - mechanizm chroniący przed opadnięciem płaszcza bramy w przypadku pęknięcia sprężyny

Specjalny kształt prowadnic - zapewnia płynną pracę bramy i jednocześnie uniemożliwia wypadniecie pracujących w niej rolek

 
P.P.H.U.INDECCO
ul. Dworska 2/3C
45-752 Opole
tel./fax 77 453 84 39
email: indecco@indecco.pl


^ Przewiń do góry